Envilope partnerem URBIS smart city fair

Envilope partnerem URBIS smart city fair

Chytrá města jsou zelená. Proč? Mají vysokou úroveň kvality životního prostředí. Těží z benefitů environmentálních aktiv, efektivně využívají přírodní zdroje a přizpůsobují se změnám klimatu. Společnost Envilope byla přizvána k účasti na mezinárodním veletrhu pro smart city, aby zde ukázala praktické příklady vegetačních konstrukcí.

“Pozváni jsme přijali navzdory omezujícím podmínkám, které způsobila pandemie. Věříme, že účast návštěvníků bude projevem nejvyššího zájmu v otázce zdraví a kvality života občanů města. Společně můžeme kromě přenosu virů aktivně přecházet i dopadům průmyslu, stavebnictví a dopravy na kvalitu životního prostředí. Srdečně vás zveme na přednášky i workshopy, kterým se na této akci budeme věnovat.” Tereza Sigmundová, Brand manager Envilope, s.r.o.

Přímo v hlavním sále veletrhu URBIS bude Envilope prezentovat ukázky skladeb zelených střech, vsakovacích povrchů i zelených fasád. Nenechte si ujít setkání zástupců veřejné správy a odborníků z oblasti moderních technologií, čisté mobility, zdraví obyvatel a dalších horkých témat. Podrobnosti a program odborných přednášek najdete na stránkách www.smartcityfair.cz. Vstupenky (VIP ticket) pro Vás jako naše čestné hosty bezplatně zajistíme! Vyžádejte si je u pracovníků zákaznického centra Envilope nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Máte-li nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit.

Kontaktní formulář

Články v kategorii Aktuality

Envilope. Partner odpovědných stavitelů.

Společnost s původním názvem Smart Roof Solution, s.r.o. byla založena za účelem odborných instalací vegetačních souvrství na střechy stavebních objektů. Ozeleňování zastavěných území, stejně jako retence vody je v dnešní době klíčová aktivita v boji se suchem a klimatickou změnou.

Přečíst článek

Povídání o zelených střechách v Česku

Jaké je sledovat proměnu omšelé mrtvé plochy střechy v zelenou zahrádku? Jsme na cestě, kdy se standardem každé ploché střechy stane zelená? Na tyto a podobné otázky odpovídá Jaroslav Všetička z Envilope. Shlédněte záznam z moderované debaty věnované zeleným střechám.

Přečíst článek